Kredyty i finansowanie nieruchomości

Kredyt mieszkaniowy wydaje się najprostszym sposobem na realizację marzenia o własnej nieruchomości. Banki prześcigają się w ofertach kredytowych. Okazuje się jednak, że wybór najkorzystniejszego kredytu hipotecznego jest trudny, żmudny i wymaga sporej wiedzy oraz rozeznania w usługach finansowych.

Decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego to poważna decyzja finansowa, a wybór konkretnej oferty pociąga za sobą skutki na wiele lat. Dlatego też nieodpłatnie pomagamy naszym Klientom w podjęciu tak ważnego zobowiązania. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę z zakresu finansów i znają szczegóły ofert banków. Wspieramy Klientów począwszy od wskazania różnic pomiędzy ofertami kredytów, przez dopasowanie rat, waluty, okresu spłaty, aż po załatwienie wszelkich formalności i podpisanie umowy kredytowej z bankiem.

Zdajemy sobie sprawę, że przy zakupie mieszkania lub domu, bardzo często w grę wchodzą oszczędności całego życia. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by radości ze spełnienia marzenia o własnym M, nie przysłonił Państwu stres związany z załatwianiem szeregu formalności.

Kontakt

Żaneta Kubiak - 606-110-465